Kolesarji pozor! Kolesarski krog okoli gasilskih društev naše občine!

PGD Poljane vabi:

V nedeljo 29.5.2016 članice PGD Poljane organizirajo drugi kolesarski krog po gasilskih društvih občine Gorenja vas – Poljane.
Zbrali se bomo pred gasilskim domom v Poljanah ob 8:00. Najprej se bomo odpravili do prvega gasilskega društva v Javorjah- 7 km, nato do Hleviš – 2 km od tam naprej bo spust vse do drugega gasilskega društva na Hotavljah – 9 km, nato malo ravnine do tretjega gasilskega društva na Trebiji – 3 km. Zopet malce rahlega vzpona do četrtega gasilskega društva na Sovodnju- 6 km.
Tu si bomo že zaslužili prvi krajši postanek, da si bomo lahko nabrali moči za naprej.
Po postanku bo sledil spust do petega gasilskega društva v Gorenjo vas – 10 km. In še zadnji vzpon do šestega gasilskega društva v Lučinah – 8 km,
kjer bomo tudi naredili krajši postanek. Potem se bomo vzpeli še na Prelesje, Kremenik in še spust do zadnjega sedmega domačega društva v Poljanah – 12 km.
Tam nas bo na koncu čakalo nekaj hrane in pijače, da bomo nadomestili izgubljene kalorije. Pot ni zahtevna. Namen tega ni tekmovanje, ampak da se malo razmigamo in družimo,
hkrati pa obiščemo vsa naša društva v občini. Če je za koga to preveč, se nam lahko pridruži tudi na pol poti. Dolžina celega kroga je 62 km.
Prosim, da zaradi lažje organizacije svojo udeležbo potrdite do srede 25.5.2016 na info@pgd-gv.si ali pa na telefon 041/698-710