Pri izgradnji gasilskega doma nam lahko pomagate na veliko različnih načinov:

1. nakažete poljuben znesek na naš TRRodprt pri Gorenjski banki,d.d. SI 56 0700 0000 0189 434
  2. nakažete poljuben znesek preko spodnjega PayPal linka;
  3. izpolnite obrazec za donacijo 0,5 % dohodnine;
  4. Pošljite SMS z besedo PGDGV na 1919 in nam donirajte 1 € (Več informacij)

PayPal donacija

Če nam želite kakorkoli drugače pomagati nas kontaktirajte na 051 666 481 ali na info@pgd-gv.si

HVALA!
Za kakršno koli obliko pomoči se vam Gorenjevaški gasilci že vnaprej iz srca zahvaljujemo.
Hvala občini Gorenja vas – Poljane, za samoiniciativno prizadevanje in pomoč pri pripravi birokracije , županu Milanu Čadežu ter Marku Stanoniku katera sta najbolj zaslužna za odlično rešitev z menjavo zemljišč.
Že vnaprej hvala vam Občanom oz. krajanom za morebitno pomoč, saj kot pravijo; ”ni vasi brez gasilskega doma”.
V letu 2020 društvo praznuje 120 letnico obstoja in delovanja, člani pa si po tihem želimo, da bi prav ta obletnica društvu prinesla nov gasilski dom,
kar pa verjamemo,da nam bo s takšnim zagonom vsekakor  uspelo. TUDI Z VAŠO POMOČJO!

>>NAŠ PROSTI ČAS ZA VAŠO VARNOST<<